SBL ACOUSTICS

zvuková technika

DYNACORD


Dynacord - svetoznáma nemecká firma s vyše 60-ročnou históriou (od r. 1945).

  • reprosústavy
  • zosilňovače
  • crossovery
  • mixážne pulty bez zosilňovača
  • mixážne pulty so zabudovaným zosilňovačom a efektovým procesorom

 

Sortiment sa dá rozdeliť do štyroch základných kategórií:


Zariadenia pre mobilnú prevádzku
Zahŕňa vývoj a výrobu mixážnych pultov, mixážnych pultov so zabudovaným zosilňovačom, výkonových zosilňovačov, reproduktorov a signálových procesorov. Mnohé z inovatívnych produktov vyvinutých touto spoločnosťou vytvorili pre hudobníkov rad možností zlepšenia kvality zvuku a obsluhy. Medzi najznámejšie patria mixážne pulty so zabudovaným zosilňovačom PowerMate,  ktoré sa predanými viac ako 80.000 kusmi stali svetovo najpredávanejšími mixážnymi pultami s integrovanými efektovými procesormi.

Koncertný zvuk
Táto skupina výrobkov zahŕňa ozvučovacie systémy pre veľké akcie každého druhu - napríklad veľké open-air festivaly, vystúpenia v koncertných sálach (malé či veľké) alebo rôzne mestské oslavy, športové alebo kultúrne podujatia. Napriek  rôznorodým technickým požiadavkam pri návrhoch aplikácií pre jednotlivé podujatia je EVI Audio vzhľadom na technické vedomosti a dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti schopné poskytnúť ideálny systém pre akúkoľvek aplikáciu.  Systém DYNACORD Cobra ako prvý kompaktný Line Array systém nastavil nové štandardy v ozvučení podujatí väčších rozmerov.

Pevné inštalácie
Výrobky z kategórie pevných inštalácií sa delia do dvoch skupín, ktoré sa do určitej miery prekrývajú napriek tomu, že ich základ je odlišný: pagingové systémy (evakuačné a verejné systémy) a systémy pre profesionálne ozvučenie. Pagingové systémy sa používajú predovšetkým pre hlásenia, podmazovú hudbu a v prípade núdze pre vyhlásenia poplachu pre evakuáciu budov alebo štadiónov. Pri profesionálnych zvukových systémoch sa kladie dôraz na vysoko kvalitnú reprodukciu hudby, aj  keď systémy tohto typu je vhodné použiť aj pre reprodukciu rôznych hlásení. Zariadenia značky DYNACORD majú vedúce postavenie na celosvetovom trhu v odbore elektroakustiky. DYNACORD sa ďalej presadzuje v tejto oblasti vývojom revolučných technológií, ktoré umožňujú diaľkové monitorovanie reproduktorov (diaľkovo ovládané zosilňovače sú schopné poskytovať presné informácie o stave jednotlivých komponentov). Ďalším dôkazom dosahovania kvality zariadení v tejto oblasti je fakt, že norma zhrnutá v brožúre DYNACORD na elektroakustických varovných systémoch (EN 60849 / VDE 0828) získala uznanie medzinárodnej normy.

Disko
Koncept Dynacord alpha je synonymom špičkového zvuku a spoľahlivosti v zariadeniach inštalovaných v kluboch a na diskotékach. Zariadenia alpha systému predstavujú refereciu pre porovnanie s ostatnými systémami. Reprosústavy alpha X-1 a B-3 poskytujú vynikajúci zvuk vo veľkých kluboch. Mnoho známych klubov a diskoték roky úspešne používa systémy alfa. Ich vysoká spoľahlivosť, výkon, vysoká zaťažiteľnosť a úchvatný zvuk sa stali novým štandardom pre kluby a diskotéky.

www.dynacord.com

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.