SBL ACOUSTICS

zvuková technika

Midas PRO2/TP

Midas PRO2/TP

Midas PRO2 s prepravným case-om, cena na otázku

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: MIDAS

Midas PRO2/TP (Touring Package) je PRO2 s prepravným case-om.

Niekoľko základných vlastností :

 • iPad aplikácia
 • 156 vstupov a 166 výstupov (max. konfigurácia)
 • 56 mic/line vstupov s Midas preamp
 • 64 vstupných súčasne procesovaných kanálov
 • 32 analógových výstupov
 • max. 28 Klark Teknik DN370 31-pásm. grafických ekvalizérov
 • 3 AES3 výstupy
 • 2 AES3 vstupy
 • 8 VCA (Variable Control Association) groups
 • 6 POPulation groups
 • doporučovaný stagebox Midas DL251, prípadne Midas DL151, DL152, DL153,...
 • 192 MCA (Master Control Association) groups
 • Stage box : DL251 48 in / 16 out
 • váha 46kg (PRO2), 37kg (PRO2C)

Modely PRO2 a PRO2C sú v zásade podobné: oba majú 56 mic/line vstupov s mikrofónnymi predzosilňovačmi Midas, 64 súčasne procesovaných kanálov a 32 analógových výstupov (vrátane dvoch miestnych stereo výstupov pre monitor),  majú rovnaké komponenty ako ostatné pulty rady PRO. Kompaktný PRO2C je menší ako PRO2 o ľavú časť (ktorá obsahuje osem vstupných faderov): jeho rozmery sú len 750mm x 850mm.

Užívatelia digitálnych Midas pultov už poznajú POPulation groups, ktoré umožňujú jednoduchým spôsobom ukladanie kanálov do skupín a ich rovnako jednoduché vyvolanie a VCA (variable control association) skupiny, ktoré umožňujú manipulovať so skupinou kanálov. Ku týmto boli teraz pridané MCA (master control association) skupiny, ktoré sa správajú podobne ako VCA, ale majú vplyv iba na vybrané kanály na zvolenej zbernici. Nová funkcia  "Skryť nepriradené kanály"  môže byť užitočná pri práci s MCA.

PRO2 a PRO2C bol opäť navrhnutý Midas poradcom (a guru mixážnych pultov), ktorým je Alex Cooper. Starostlivosť bola venovaná tomu, aby užívatelia, ktorí sú menej oboznámení s Midas technológiami, neboli zaplavení množstvom náročných funkcií.

K dispozícii sú 3 prevádzkové režimy :

V FOH Normal a MON normal režimoch je prevádzka podobná iným digitálnym konzolám. V rozšírenom režime Advanced mode je možné vyvolať podľa potreby ďalšie navigačné funkcie .
Nad vstupnými fadermi PRO2 je priestor pre iPad. Nová Midas iPad aplikácia umožňuje užívateľovi ovládať diaľkovo prostredníctvom bezdrôtového pripojenia pozície všetkých faderov, vrátane vstupov, výstupov a VCA faderov. Umožňuje tiež diaľkové ovládanie všetkých GEQ, a poskytujú obsluhe konzoly prehľad, vrátane indikátorov úrovne všetkých vstupov a výstupov v reálnom čase.

Vstavaný displej na PRO2 a PRO2C nie je dotykový. Toto je čiastočne preto, aby bol čitateľný za denného svetla, a čiastočne preto, že Midas je presvedčený, že nastavenie efektov možno dosiahnuť oveľa presnejšie s konvenčnými pevnými prepínačmi a tlačidlami, ktoré poskytujú hmatovú spätnú väzbu.

Ferriday pripúšťa, že nižšie ceny nových konzol sa môžu znížiť predaj ostatných konzol, a to najmä (najbližšej) PRO3. PRO3 však môže byť rozšírená na PRO6 alebo PRO9, zatiaľ čo PRO2 nemôže.

pdf  Midas PRO2 - Katalóg

pdf  Midas PRO2 - Quick Start Guide

pdf  Midas PRO2 - Set-up Guide

pdf  Midas PRO2 - Užívateľský manuál

 

Pozrite si video ku aplikácii pre iPad:

Midas Mixtender

Súvisiace produkty

Midas DL251

Midas DL251

Dostupnosť: Na otázku

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.