SBL ACOUSTICS

zvuková technika

Midas Mixtender

Midas Mixtender

Software pre iPad pre ovládanie digitálnych pultov Midas série PRO a XL8.

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: MIDAS

Na iTunes App Store si môžete bezplatne stiahnuť software Midas Mixtender. Tento umožňuje ovládanie faderov a výstupných GEQ. Je možné súčasne zobraziť 64 vstupných a 27 výstupných indikátorov v reálnom čase na zobrazení nazvanom "console overview".

Mixtender umožňuje použiť viaceré iPad-y súčasne a zvukový majster môže jednotlivé iPad-y uzamknúť tak, aby mali prístup iba k požadovanému mixu. To umožní každému umelcovi ovládať jeho vlastný monitor mix bez toho, aby mal prístup do inej časti mixpultu.

Mixtender umožňuje bezdrôtové diaľkové ovládanie všetkých faderových úrovní, vrátane vstupných, zbernicových a masterových, VCA, a unikátne úrovní MCA - poskytujúc takto bezprecedentný výkon mixovania na Apple zariadeniach. Toto diaľkové ovládanie umožňuje tiež ovládať zabudované ekvalizéry KLARK TEKNIK DN370, kde je možné mutovanie vstupných a výstupných kanálov pomocou multi-touch iPad interface-u.

"IPad so spoľahlivým multi-touch rozhraním je perfektným doplnkom pre konzoly MIDAS," hovorí produktový manažér pre rozvoj Richard Ferriday. "Zvyšuje takto stupeň funkčnej flexibility nášho sortimentu."

Electro-Voice ZLX - nové reprosústavy

    ZLX

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.