SBL ACOUSTICS

zvuková technika

Klark Teknik DN9331 Rapid

Klark Teknik DN9331 Rapid

Motorised fader bank for KT Show Command and Midas Digital Consoles incl. DN9340E and DN9344E

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: KLARK TEKNIK

Helix DN9331 Rapide

Graphic Controller umožňuje okamžitý prístup ku všetkým funkciám digitálnych ekvalizérov HELIX. Disponuje 31 vysoko kvalitnými motorizovanými 100mm fadermi, ktoré si Klark Teknik nechal vyrobiť špeciálne pre tento prístroj.

Vďaka integrovanému Midas/Klark Teknik STS Solo Tracking System-u je Helix RAPIDE ideálny pre použitie pre stage monitoring. Ak je kombinovaný s Midas Heritage, Legend, Siena, XL8 alebo PRO6, solo tlačítko na každom aux send môže byť použité na okamžité vyvolanie nastavenia grafického ekvalizéra pripojeného kanálu digitálneho Helix ekvalizéra. Toto ponúka "monitorovému zvukárovi" úžasne rýchly prístup v situáciách vyžadujúcich okamžitú reakciu.

Cez Ethertnet port je pomocou DN9331 Rapide možné ovládať až 64 kanálov digitálnych HELIX ekvalizérov a zaraďovať ich do 4 skupín.

Helix DN9340E 

DUAL EQ - Dvojkanálový digitálny EQ, 2 x 31 pásiem

DN9340E môže pracovať samostatne ako 2-kanálový prístroj, ale zároveň môže ovládať aj maximálne  32-kanálov EQ, ak ku nemu pripojíte prístroje DN9344E

Helix DN9344E

Quad EQ - 4-kanálový digitálny EQ, 4 x 31 pásiem

Tento prístroj je možné ovládať cez DN9331E Rapide alebo cez DN9340 alebo cez PC a software ELGAR

 

Klark Teknik Show Command

Integrovaný systém hardwaru a softwaru umožňujúci pomocou káblového aj bezkáblového ethernetu plnú kontrolu zvukového systému.

Show Command

Show Command Flash Prezentácia (23MB)

Show Command tvoria tieto HELIX prístroje :

  • DN9331 RAPIDE
  • DN9340E
  • DN9344E
  • DN9848E

 plus Helix software ELGAR a PC (WiFi PC laptop / tablet)

 Všetky digitálne ekvalizéry HELIX v sebe obsahujú :

 Grafický EQ - 31 pásiem , možnosť zvoliť filtre proporcionálne, konštatné, symetrické alebo simuláciu DN370 alebo DN27

  Notch filtre - úzkopásmové filtre na odstránenie spätnej väzby

 Dynamická ekvalizácia - ekvalizácia, ktorá sa mení podľa úrovne signálu

 12 parametrických filtrov - s možnosťou voľby Q od 0,4 do 20

 32 užívateľských pamäťových miest

Pred samotnou akciou, keď máte možnosť prechádzať ozvučovaným priestorom a potrebujete nastaviť zvuk, celý systém môže byť kontrolovaný pomocou WiFi PC tabletu.

Cez WiFi PC tablet môžete manažovať celý zvukový systém jediným softwarom - ELGAR. Všetky nastavenia EQ a systémového kontrolera môžu byť uložené a znovu vyvolané pomocou ELGAR softwaru. Je to unikátna funkcia dostupná len v Show Command.
Inými slovami, už nepotrebujete niekoľko softwarov a individuálnych hardwarov na to, aby ste manažovali svoj zvukový systém.
Počas hudobnej produkcie môže byť tablet PC káblom Cat 5 pripojený do DN9331, aby ste sa vyhli možným drop-outom, spôsobeným rušením z iných bezdrôtových sietí.

Avšak aj bez PC môžete Helix EQ ovládať aj z čelného panelu DN9340E a DN9848E.
Počas predstavenia môžete ekvalizovať pomocou DN9331 RAPIDE s jeho instant recall s jeho 31 motorickými fadermi. Grafická kontrola EQ je ľahšia, špeciálne pre monitorového zvukára ak je pripojený STS kompatibilný MIDAS pult, stlačením SOLO tlačítka na pulte sa zaradí EQ príslušného vstupu alebo výstupu do RAPIDE a / alebo Helix EQ softwaru.

Flexibilita systému sa ďalej môže zvýšiť zaradením Helix EQ ako diskrétnej jednotky.

Show Command Vám umožňuje pripojiť sa, komunikovať, kontrolovať a riadiť Váš zvukový systém.

 

Electro-Voice ZLX - nové reprosústavy

    ZLX

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.