SBL ACOUSTICS

zvuková technika

Dynacord COBRA-SUB

Dynacord COBRA-SUB

1 x 18" subwoofer, súčasť systému COBRA-2.

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: DYNACORD

Dynacord COBRA-2 

(World's First Compact Line Array System)

Firma Dynacord uviedla na trh prvý kompaktný Line-Array System na svete s označením COBRA. Oproti veľkým Line-Array systémom má výrazne menšie rozmery a hmotnosť. Z toho vyplýva podstane kratší čas na jeho postavenie a tiež výrazne nižšia cena. Celý systém sa dodáva vrátane racku so zosilňovačmi a digitálnym kontrolerom DSP 244, takže odpadá komplikované nastavovanie bežné u vežkých Line-Array systémov.

Dynacord Cobra-2 System je určený pre stredne veľké aplikácie a aj pri vysokých úrovniach hlasitosti sa vyznačuje mimoriadne neutrálnym zvukom a vysokou odolnosťou voči spätnej väzbe. Je to dané tým, že Cobra System vyžaruje zvuk v podobe válcového vlnenia s minimálnym uhlom vyžarovania vo vertikálnej rovine 15°. Naopak v horizontálnej rovine je vyžarovací uhol 120°. Vďaka úzkemu vertikálnemu vyžarovaciemu uhlu sa uzavretých priestoroch minimalizuje možnosť vzniku rušivých odrazov od podlahy a stropu.
Základný systém Cobra-2 sa skladá zo štyroch sústav Cobra Top, štyroch Cobra Sub a kompletného racku s digitálnym kontrolerom DSP 244, dvoma koncovými zosilňovačmi L 2400. Každá strana s dvoma sústavami Cobra Top dosahuje max. akustický tlak 137dB/1m pri horizontálnom vyžarovacom uhle 120° a vertikálnom 15°. Basové sústavy dosahujú spolu max. tlak 141dB/1m.
Pre väčšie vzdialenosti (nad 40m) je k dispozícii sústava Cobra Far se špeciálnym výškovým zvukovodom s vertikálnym vyžarovacím uhlom len 5°.
Všetky sústavy systému Cobra sú perfektne chránené proti preťaženiu novo vyvinutými aktívnymi elektronickými ochranami Voice Coil Tracking Protection, vďaka ktorým znesie každá sústava trvalý príkon 1200W. Toto umožňuje používať vysoko výkonné zosilňovače, bez obavy zo zničenia reproduktorov. Firma Dynacord udáva, že Cobra System je možné zničiť len úmyselne.

Sústavy sú povrchovo upravené polyuretanovou vrstvou, podobnou štrukturovanému laku, ale s podstatne vyššou mechanickou odolnosťou.

 

 

 

Cabinet: Subwoofer

Configuration: Vented direct radiating

Nominal impedance: 8 Ohms

Rated power RMS: 600 W

Program power: 1200 W

SPL 2,83 V / 1m 1 W / 8 Ohm: 98 dB

Max. SPL 1m (calculated): 129 dB

Frequency response ( -10dB ): 30 Hz - 170 Hz

measured with DSP 244 preset : COB2SUBTOP200203

Active crossover frequency: 124 Hz

Voice coil tracking protection : Yes

Components SUB: EVX 180 B

Connector wiring SUB: 4-pole 1+/1-

Connector model: Speakon NL4MPR

Rozmery (WxHxD) mm: 600 x 615 x 717

Váha : 58,0 kg


Veľkosť: 18"
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.