SBL ACOUSTICS

zvuková technika

Dynacord SL 1200

Dynacord SL 1200

zosilňovač 2 x 600W/4Ohm, LPN filter

 • Cena: 644,17 €
 • Cena: 773 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: DYNACORD

lor: #ff9900;">Electro-Voice, Dynacord, Midas, Klark Teknik, Cordial, Neutrik  Dynacord SL Series - Datasheet

 • Maximum Midband Output Power, THD = 1%, 1 kHz, Dual Channel : 2 Ω - 900 W, 4 Ω - 600 W, 8 Ω - 380 W
 • Maximum Single Channel Output Power, Dynamic-Headroom, IHF-A : 2 Ω - 1700 W, 4 Ω - 950 W, 8 Ω - 480 W
 • Maximum Bridged Output Power, THD = 1%, 1 kHz : 4 Ω - 1800 W, 8 Ω - 1200 W
 • Input Sensitivity, rated power @ 8 Ω, 1 kHz : +3.1 dBu (1.11 Vrms)
 • Maximum Input Level : +21 dBu (8.69 Vrms)
 • Voltage Gain, ref. 1 kHz : 32.0 dB
 • Frequency Response, ref. 1 kHz : 10 Hz...40 kHz (±1 dB)
 • Output Stage Topology : Class AB
 • Dimensions (W x H x D), mm : 483 x 88.1 x 421.5
 • Weight : 14.8 kg (32.6 lbs)

 

SL sériu tvoria 4 zosilňovače s výkonom 2 x 450, 2 x 600, 2 x 900 a 2 x 1200W.

Cieľom nemeckých konštruktérov bolo docieliť nielen špičkovú kvalitu zvuku a vysokú spoľahlivosť, čo je u zosilňovačov Dynacord nepísaným štandardom, ale dosiahnuť aj čo najnižšiu váhu a najnižšiu možnú cenu.

Konštrukcia koncových zosilňovačov SL série vychádza z vyše 60-ročných skúseností firmy DYNACORD v konštrukcii zosilňovačov.

Dynacord SL séria obsahuje klasické sieťové zdroje s toroidným transformátorom.
Všetky zdroje sú predimenzované o 30% s cieľom dosiahnuť čo najväčšiu dynamiku (dynamická výkonová rezerva je 30% vyššia ako udávaný menovitý výkon) a ponúkajú perfektný zvuk za vynikajúcu cenu. Okrem všetkých bežných ochrán (tepelná, skratová, voči jednosmernému napätiu na výstupe, oneskorovacie relé na výstupe) sú vybavené aj obmedzovačom nábehového prúdu pri zapínaní.

Na zadnej stene týchto zosilňovačov sa nachádza - okrem štandardných prepínačov (GROUNDED - UNGROUNDED a DUAL - PARALLEL) aj spínač funkcie LPN (Low-pass notch), ktorú má firma Dynacord patentovanú. LPN zvyšuje dynamiku na nízkych frekvenciách. Túto funkciu je vhodné použiť pri malých reprosústavách alebo takých, ktorým chýbajú basy.

Zosilňovače SL série, ako všetky Dynacord zosilňovače, pracujú bez problémov do záťaže 2 ohmy, čo umožňuje pripojiť paralelne 3 reprosústavy na 1 kanál.

Potenciometre regulácie vstupnej úrovne sú umiestnené na prednej stene a sú ciachované v dB. Výstupné napätie kontroluje dynamický limiter, ktorý porovnáva vstupný a výstupný signál a pri zistení nelinearity behom 3 milisekúnd obmedzí vstupný signál.

Výhodou je rovnaké zosilnenie u všetkých zosilňovačov 32dB, čo značne zjednodušuje nastavovanie viacpásmových systémov pri použití výkonnejších zosilňovačov na basy a menej výkonných na stredy a výšky.
Jednoducho nastavíte regulátor zisku na prednej stene u všetkých zosilňovačov na rovnakú hodnotu a máte zaručené, že signál do všetkých pásiem bude rovnako zosilnený.

Tieto zosilňovače sa vyrábajú aj pod značkou Electro-Voice a majú označenie Q-séria.

 

Výkon: od 2 x 400W do 2 x 600W

Súvisiace produkty

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.