SBL ACOUSTICS

zvuková technika

Electro-Voice Evolve 50M, s Bluetooth

Electro-Voice Evolve 50M, s Bluetooth

NOVINKA

Electro-Voice Evolve 50M je Evolve 50 doplnená o mixpult.

 • Cena: 1 483,33 €
 • Cena: 1 780 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Electro-Voice Evolve 50M je Evolve 50 doplnená o mixpult s efektovým procesorom.

Stručný prehľad

 • Zabudovaný 8-kanálový digitálny mixér s efektovým procesorom s 30 presetmi
 • Spojemím dvoch Evolve50M môžete v prípade potreby zvýšiť počet vstupov
 • Ovládanie a kontrola cez Bluetooth softwarom EV QuickSmart Mobile
 • Streaming hudby cez Bluetooth
 • Rýchle zostavenie - cca 15s
 • Vyžarovací uhol 120° x 40°, váha stredovýškovej sústavy iba 4,7kg !!!
 • Zabudovaný DSP s ovládaním cez LCD
 • Basová sústava s 12" pracuje až do 37Hz, váha 26kg
 • Zabudovaný zosilňovač 1000W

Nový užívateľsky veľmi prívetivý EVOLVE 50M je prenosný aktívny stĺpový systém od spoločnosti Electro-Voice s diaľkovým ovládaním a streamingom.

EVOLVE 50M je ideálny pre DJov, mobilných zabávačov, kapely, spevákov / skladateľov a akékoľvek miesto, kde hľadajú skutočný výkon systému PA v ľahkom, rozmerovo malom balíku - veľký zvuk, ktorý sa je takmer neviditeľný. S maximálnou úrovňou akustického tlaku 126 dB a celkovou systémovou hmotnosťou len 26kg moderný systém ponúka ohromujúci pomer výkonu a hmotnosti. Spolu s najvyšším výstupom SPL a najširším pokrytím vo svojej triede ponúka EVOLVE 50 aj výnimočne teplú, artikulovanú hlasovú reprodukciu pre prezentácie a aplikácie pre hovorené slovo.

Špičkové komponenty a ladenie poskytujú plný zvuk z elegantne tvarovaného EVOLVE 50M: stĺpový reproduktor s osem 3,5-palcovými neodymovými reproduktormi kompatibilný s 12-palcovým subwooferom; účinný zosilňovač triedy D poskytuje až 1000 wattov výstupného výkonu. Ako je možné očakávať od EV, presná lineárna odozva je na zaručená aj na najvyšších výstupných úrovniach systému. Extrémne široké 120° horizontálne pokrytie a 40° asymetrické zvislé pokrytie zaručuje výnimočne pokrytie publika a zrozumiteľnosť odpredu dozadu pre stojace aj sediace publikum.

EVOLVE 50M ponúka skutočné "plug & play" nastavenie a prevádzku v každom detaile. Montáž je rýchla prostredníctvom symetrického hliníkového panela s integrovaným zapojením. Na každom konci tyče je bezdrôtové pripojenie zablokované na mieste pomocou vnútorného magnetu: tri kusy, dva kliky, jeden systém. Bluetooth® s vysokým rozlíšením umožňuje pohodlné prehrávanie hudby na pozadí alebo hudobného doprovodu priamo z akéhokoľvek mobilného zariadenia.

Nová aplikácia EV QuickSmart Mobile umožňuje cez Bluetooth bezdrôtové konfigurovanie, ovládanie a sledovanie až šiestich systémov EVOLVE 50M súčasne.

Šikmý vstupný panel poskytuje užívateľom prístup zhora na vykonanie úprav a pripojení a obsahuje vo svojej triede najlepší EV QuickSmartDSP - umožňujúci intuitívnu navigáciu systémových parametrov prostredníctvom displeja z tekutých kryštálov s ovládaním s jedným tlačidlom a viacerými funkciami - optimalizácia predvolieb a možností smerovania signálu a vstupov. Nastavenie a transport sú uľahčené ergonomicky navrhnutými rukoväťami na stredovýškovej sústave aj na basovej sústave.

Ako samostatný doplnok je možné objednať krátku dištančnú tyč Evolve50-PL-SB.

pdf  Electro-Voice Evolve 50M - User Manual

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.