SBL ACOUSTICS

zvuková technika

IPX Séria

4 Položky

Dynacord IPX séria obsahuje 4- a 8-kanálové zosilňovače s výkonom až do 20kW.

Multikanálové výkonové zosilňovače série IPX prinášajú nový, bezprecedentný štandard pre zosilnenie zvukových systémov v stredných až veľkých trvalých inštaláciách. Naše nové vysokovýkonné zosilňovače ponúkajú takmer neobmedzený výkon a čistú kvalitu zvuku. Multikanálové zosilňovače série IPX sú samozrejme vybavené systémom Dante a OCA vďaka architektúre sieťovej komunikácie OMNEO. Obsahujú niekoľko vlastných technológií zosilňovačov vyvinutých spoločnosťou Dynacord Engineering, jedným z najskúsenejších výskumných a vývojových tímov v audio priemysle.

Séria IPX môže pokrývať širokú škálu náročných fixných inštalácií, od koncertných sál, umeleckých centier, divadiel a bohoslužieb po distribuované zvukové systémy na štadiónoch a zábavných centrách.

Nová technológia Eco Rail vyvinutá spoločnosťou Dynacord pomáha znížiť celkovú spotrebu energie až o 50% a súčasne chráni životné prostredie a výrazne znižuje celkové náklady na prevádzku pri zachovaní vysokej kvality zvuku a bezpečnosti pri prevádzke.

pdf  IPX - Katalóg

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Electro-Voice ZLX - nové reprosústavy

    ZLX

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.