SBL ACOUSTICS

zvuková technika

Dynacord COBRA-4 a COBRA-2

5 položiek

Dynacord COBRA-4

Po úspechu COBRA-2 prišla od užívateľov požiadavka na väčší systém. Firma Dynacord im vyšla v ústrety a výsledkom bola COBRA-4. Na rozdiel od COBRA-2 je COBRA-4  plne 4-pásmový systém bez pasívnych výhybiek.

Systém COBRA-4 tvoria 2 stredovýškové sústavy COBRA-4 TOPCOBRA-4 FAR a basová sústava COBRA-PWH.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dynacord COBRA-2

COBRA-2 - systém je navrhnutý tak, aby poskytoval kvalitné ozvučenie pre akcie v malých až stredne veľkých priestoroch, v halách s potrebou pokrytia zvukom až do vzdialenosti 40 metrov alebo miest s plochou do 1000m2. Maximálny SPL je 137 dB L + 137 dB R v stredných a vysokých frekvenciách, na basoch dosahuje az 141dB.

V základnej konfigurácii sa systém COBRA-2 skladá zo štyroch stredovýškových reprosústav COBRA TOP a štyroch basových reprosústav COBRA SUB. Systém obsahuje zakáblovaný 12U rack CSR-12 osadený zosilňovačmi a kontrolérom, štvoržilové reproduktorové káble a set upevňovacích klinov 2,5° (obsahujúci dvojicu klinov, ktoré môžu byť umiestnené na prednej alebo zadnej strane reprosústavy) pre nastavenie optimálneho pokrytia priestoru. Vyžarovacími uhlami systému COBRA-2 sú 120 ° v horizontálnej polohe a 15 ° vo vertikálnej.

Rack so zosilňovačmi môže napájať až šesť stredovýšok COBRA a šiesť basových reprosústav COBRA. Nie je problémom taktiež rozšírenie systému, CSR-12 má priestor pre ďalšie 3U výkonové zosilňovače (sub rozšírenie, samostatný front / side-fill alebo monitor), ktorý dostane jeho prúd z panelu s konektormi CP-44.

Najoptimálnejšia konfigurácia systému COBRA-2 sa skladá z 4 Tops a 4-6 Subs na každej strane. Na doplnenie basov je možné použiť reprosústavu COBRA PWH. Vzhľadom na to, že znásobením počtu reprosústav COBRA TOP sa mení ich vertikálny vyžarovací uhol, je potrebné venovať osobitnú pozornosť spôsobu vešania reprosústav. Reprosústava COBRA  TOP má vyžarovací uhol 120° x 30° (horizontálne x vertikálne). Dve reprosústavy COBRA TOP zavesené priamo nad sebou majú vyžarovací uhol 120° x 15° a štyri reprosústavy uhol 120° x 7,5°. Pri postavení sústav na podlahu je ľahké naklopiť stredovýškové sústavy pomocou klinu CSW-25, 2,5°, vloženého medzi basovú sústavu a stredovýškovú sústavu.

Výrobca:

Veľkosť:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
 • Dynacord COBRA-4 TOP

  Active 3-Way Top Cabinet (LO / MID / HIGH), súčasť systému COBRA-4.

  Dostupnosť: Na otázku

 • Dynacord COBRA-4 FAR

  Active 3-Way Top Cabinet (LO / MID / HIGH), súčasť systému COBRA-4.

  Dostupnosť: Na otázku

 • Dynacord COBRA-PWH

  1 x 18" Planar Waveguide Horn, súčasť systému COBRA-4.

  Dostupnosť: Na otázku

 • Dynacord COBRA-TOP

  Pasívna 3-pásmová reprosústava, súčasť systému COBRA-2.

  Dostupnosť: Na otázku

 • Dynacord COBRA-SUB

  1 x 18" subwoofer, súčasť systému COBRA-2.

  Dostupnosť: Na otázku

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.