SBL ACOUSTICS

zvuková technika

MIDAS

MIDAS - svetová jednotka v "LIVE" mixážnych pultoch

  • analógové mixážne pulty
  • digitálne mixážne pulty

 

Od svojho založenia v roku 1970 má firma MIDAS za sebou dlhú históriu inovácií a vedúceho postavenia vo svete zvukových mixážnych pultov na live. Firma MIDAS nastavila štandard s modulárnym mixážnym pultom PR04, ktorý sa stal predchodcom XL3, prvým mixážnym pultom MIDAS s VCA skupinami a svetovo prvým pultom s dvojakým využitím. XL3 zmenil metódy generácie technikov v umení mixovania, otvára nové kreatívne možnosti a dáva základ pre vývoj najväčšieho analógového mixážneho pultu, aký bol kedy skonštruovaný, kritériom kotrého sa stal XL4. Jeho nasledovníkom sa stal mixážny pult Heritage 3000, ktorý dominuje na koncertných turné už mnohé roky.

Príchod digitálnych pultov značky MIDAS nastavuje nové štandardy pre kvalitu zvuku, jednoduché použitie, výkon, flexibilitu a kreatívny potenciál, ktorý je neustále prispôsobaný technickým požiadavkam. Mixážne digitálne pulty MIDAS nemajú konkurenciu v ukážkovom synchrónnom zvukovom výkone, rozšíriteľnej topológii siete a v jednoduchosti použitia, ktoré sú obchodnými znáčkami všetkých MIDAS digitálnych systémov od XL8 po PRO1.

MIDAS digitálne a analógové mixážne pulty sú používané v prestížnych inštaláciách, na vystúpeniach uznávaných umelcov, v divadách a koncertných sálach po celom svete, na mnohých unikátnych významných medzinárodných akciách, kde voľbou nie je kompromis.

 

www.midasconsoles.com

Electro-Voice ZLX - nové reprosústavy

    ZLX

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.